DİZEL FORKLİFT

ÖZELLİKLER

Ağırlık (t): 7.0
Yakıt: Dizel

Açıklama

TREXiA 7.0 ton dizel dengeleme, olağanüstü kaldırma performansını para tasarrufu sağlayan yakıt ekonomisi ile birleştirmek için zorlu uygulamalar için mükemmel forkliftdir.

Kalbinde, turbo şarjlı, tamamen emisyona uyumlu, dört silindirli motor, istisnai olarak yüksek güç sağlarken aslında partikül emisyonlarını ve yakıt tüketimini de azaltıyor.

Sürüşe son derece sezgisel olan TREXiA, operatörlerin çalışma ortamı ne olursa olsun potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlayan hassas ve zahmetsiz performans sunar. Yıl içinde yıl dışında. Kısacası, Mitsubishi forkliftinden beklediğiniz herşey … ve sonra bazıları

7 TONLUK

ÖZELLİKLER

Ağırlık (t): 3.0
Yakıt: Dizel

Açıklama

TEU 3.0-4.0T dizel forklift, iyi istikrar ve esneklik açısından oldukça iyi biliniyor. Genellikle, yükleri kaldırmak ve dışarıda yığınlamak için kullanılır.
Benzin motoruyla karşılaştırıldığında, dizel motor daha iyi güç performansına ve düşük yakıt şarjına sahiptir. Motor, düşük hızda bile alev almak kolay değildir.
Güçlü aşırı yük kapasitesi ve uzun süreli çalışma kapasitesine sahiptir.
3.0-4.0T dizel forkliftlerimiz mükemmel hidrolik sistemli DACHAI, YANMAR, MITSUBISHI ve ISUZU motorlarını benimser. Ekonomik, güçlü, güvenli, dayanıklı ve güvenilir oldukları kanıtlanmıştır.

image
https://www.gunesforklift.com/wp-content/themes/blake/
https://www.gunesforklift.com//
#50CCB3
style2
paged
Loading posts...
/home/gunesforklift/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
https://www.gunesforklift.com/wp-content/themes/blake
on
yes
yes
off
Enter your email here
off
off