AKÜLÜ FORKLİFT

ÖZELLİKLER

Ağırlık (t): 4.0 – 5.0 Ton

Yakıt: Elektrik

Açıklama

EDiA EX ile ilgili her şey güvenin ilhamını verir. Dayanıklı Mitsubishi, kaliteli, basit ve etkili bir tasarım oluşturur … ve işi ilk kez, her seferinde düzleştiren, içgüdüsel kontrol türüdür. Etkileyici kalıcı kaldırma kapasiteleri EDiA EX, daha büyük yükleri 7 metreye kadar yükseltmek için ihtiyaç duyduğunuz zımbayı paketler; çift sürücülü motorlar ve + 100 ° arka aks manevrası, büyük kamyon performansını en dar alanda sağlar.

ÖZELLİKLER

Ağırlık (t): 1.6- 2.0 Ton
Yakıt: Elektrik

Açıklama

Son derece kompakt tasarımı ve inanılmaz manevra kabiliyeti ile dikkate değer FB16-20PN serisi, dar depo koridoru ve konteynerler gibi sınırlı iş alanlarında rakipsizdir. 24 voltluk bir batarya ve verimli AC motorlarla donatılan bu ürün, her gün birkaç saat boyunca ekonomik ve verimli bir kamyona gereksiniminiz varsa mükemmel bir seçimdir.
FBKRT PAC, en az talimat ile herkes için kolaydır ve küçük boyut ve fiyatına rağmen büyük Mitsubishi elektrikleriyle birçok önemli niteliği paylaşmaktadır.
Bunlar, güçlü, pürüzsüz, sessiz performans, yüksek kararlılık, mükemmel operatör konforu seviyeleri, ergonomi ve güvenlik … ve her sürücünün ve uygulamanın ihtiyaçlarını karşılamak için tam programlanabilirlik içerir.

Mitsubishi Akülü Forklift
image
https://www.gunesforklift.com/wp-content/themes/blake/
https://www.gunesforklift.com//
#50CCB3
style2
paged
Loading posts...
/home/gunesforklift/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
https://www.gunesforklift.com/wp-content/themes/blake
on
yes
yes
off
Enter your email here
off
off